Kamery MKDS zachytili sprejera

 

V sobotu 13.1.2018 po 23. hodině zaznamenali strážníci MP Jaroměř na kamerovém systému skupinku osob v Jaromírově ulici. Nejprve pozornost upoutal jeden z mladíků, který se pohyboval poměrně nestandardně po vozovce. Při dalším pozorování pak upoutala pozornost obsluhy MKDS stříbrná nádobka v ruce onoho tanečníka. Podezření, že se jedná o sprej se záhy potvrdilo, když mladík posprejoval sloup lampy veřejného osvětlení. Hlídky vyslané na místo pak zjistili poškozené fasády domů, nebo třeba domovní zvonky. Hlídka pak mladíky dohledala v jednom z domů a předala celou věc OO PČR Jaroměř k dořešení.
Sprejerství je velkým problémem téměř každého města a velmi špatně se odhaluje. Chytit pak vandala při činu, nebo bezprostředně po té není příliš časté. K osobě pachatele můžeme uvést, že v minulosti byl již několikrát řešen hlídkami MP např. pro poškozování veřejně prospěšného zařízení.

 

Video k události naleznete na našem video kanálu na www.youtube.com, nebo pomocí přímého odkazu v záložce videa na hlavní stránce.

1 komentář

  1. od uvedeného dne jsou stejnou barvou posprejované i lavičky mezi sportovní halou ASVAJ a zimním stadionem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *