Epileptik okradený neznámým pachatelem

dsc_0004Dne 20.2.2017 krátce po desáté hodině dopolední bylo na tísňovou linku MP Jaroměř oznámeno, že v Masarykových sadech leží na zemi opilec. Hlídka po příjezdu na místo záhy zjistila, že domnělý opilec je muž, který prodělává epileptický záchvat. Hlídka muže zajistila aby si nijak neublížil a přivolala na místo posádku RZS. Vzhledem k tomu, že záchvat neodezníval, rozhodla se hlídka muže prohledat zda u sebe nemá potřebné léky, přižemž hlídka nalezla pouze mobilní telefon. Pomocí toho pak kontaktovala matku muže od níž zjistila o koho se jedná a že muž je silný epileptik. Muž se po té ve voze RZS částečně vzpamatoval a uvdedl, že u sebe měl peněženku s hotovostí. Ta ale na místě nalezena nebyla a muž ji u sebe již neměl. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána hlídka OO PČR Jaroměř, které se předalo oznámení o podezření z trestného činu. Hlídka pak provedla kontrolu osob v nejbližším okolí a tyto údaje předala policistům z OO PČR Jaroměř. Muž byl převezen do lékařské péče.

2 komentářů

  1. Dobry den,chtel bych podekovat hlidce mestske policie v Jaromeri.Ktera mne pomohla a poskyta pomoc pri epileptickem zachvatu.

    1. Dobrý den. Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci a mrzí nás, že jste se stal obětí tak odporného činu. Doufáme a přejeme nejen Vám aby se to již neopakovalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *